



































Renault Captur 1.3 TCe 130 Intens (2020)
120.853 km · Benzine · Automaat
Navigatie · Camera · Adaptive Cruise Control
Direct leverbaar


































Waarom deze auto
Deze Renault Captur TCe 130 Intens uit 2020 heeft een automaat en staat op 120.853 kilometer. Adaptive Cruise Control, een fileassistent, dodehoekdetectie en LED-koplampen uit het Easy Driving Pack maken deze compacte SUV veilig en modern.
Specificaties
Uitrusting & opties
Over deze auto
De electronic climate control zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Alle belangrijke audiofuncties heeft u onder handbereik met de audiobediening op het stuur. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Renault Captur prima parkeersensoren die u een handje helpen. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Renault Captur is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. Met voorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
FZ Auto's, is een begrip in de regio en is de occasion dealer met bodem internetprijzen voor heel Nederland.
De auto's bieden we voor bodem-internet-meeneemprijzen. We berekenen geen afleverkosten.
Wil je toch liever een afleverings-beurt of garantie? Dan is er ook keuze uit 4 afleverpakketten. Informeer bij ons voor deze scherp geprijsde pakketten.
We ruilen alle voertuigen in. Dus ook campers, motoren, boten enzovoort.
Financiering is mogelijk. Een occasion aanschaffen kost geld en kun je daarvoor kun je ook een financiering afsluiten. Door onze kennis van financiële producten kunnen wij interessante financieringsvoorstellen doen.
Volg ons ook op facebook.www.facebook.com/fzauto.nl
Bekijk ook onze andere advertenties of kom langs. In een prettig gespreken een lekker kop koffie helpen wij u graag in uw zoektocht naar een nieuwe auto. Daarvoor bent u aan het juiste adres bij FZ Auto’s!
Wij houden van eerlijkheid. Alle informatie in deze advertentie is dan ook zo accuraat mogelijk opgesteld. Fouten zijn echter menselijk en daarom blijven alle gegevens onder voorbehoud. Komt u langs, controleer dan altijd zelf de zaken welke uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 uur
Zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur
Financial Lease
Rijd ’m vanaf €116 per maand
Bereken direct jouw maandbedrag of vraag online lease aan — automatisch afgestemd op deze Renault. Snel, zakelijk voordelig en zonder gedoe.
Kopen met zekerheid
Vergelijkbare occasions



Auto’s vergelijken
Proefrit aanvragen
Renault Captur 1.3 TCe 130 Intens · € 13.945