Occasions/Renault/Renault Captur

Renault Captur (2019)

Apple Carplay/Android Auto · Bekleding kunstleder TEP/stof 'Gris' · cruise control · electronic climate controle

Direct leverbaar · rijklaar
Vraagprijs€ 14.945
Vraagprijs — kies hieronder je garantie- & afleverpakket
Financial Lease v.a. €125 p/mBereken →
Vraag direct via WhatsApp

Specificaties

Bouwjaar
2019
Kilometerstand
85.854 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
SUV
Kenteken
NLL-897-GG
BTW / Marge
M

Uitrusting & opties

Apple Carplay/Android Auto
Bekleding kunstleder TEP/stof 'Gris'
cruise control
electronic climate controle
keyless entry
keyless start
LED koplampen
lichtmetalen velgen 17"
navigatiesysteem full map
parkeersensor achter
achterbank in delen neerklapbaar
achterbank verstelbaar
achterspoiler
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling

Over deze auto

Laat u niets wijsmaken, deze Renault Captur biedt alles wat u van een auto verlangt. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de uitrusting van deze Renault horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

U bedient het full map navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem met DAB-radio via knoppen op het stuur, of zelfs met uw stem. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. In een auto als deze kunt u niet zonder electronic climate control, zodat de temperatuur altijd goed is. Kom-maar-kom-maar...ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. De uitrusting van deze auto is met keyless entry, lederen stuur, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.

In de Renault Captur heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt.

We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Renault. Belt u ons snel?

FZ Auto's, is een begrip in de regio en is de occasion dealer met bodem internetprijzen voor heel Nederland.
 
De auto's bieden we voor bodem-internet-meeneemprijzen. We berekenen geen afleverkosten.
Wil je toch liever een afleverings-beurt of garantie? Dan is er ook keuze uit 4 afleverpakketten. Informeer bij ons voor deze scherp geprijsde pakketten.
 
We ruilen alle voertuigen in. Dus ook campers, motoren, boten enzovoort.
 
Financiering is mogelijk. Een occasion aanschaffen kost geld en kun je daarvoor kun je ook een financiering afsluiten. Door onze kennis van financiële producten kunnen wij interessante financieringsvoorstellen doen.
 
 
Volg ons ook op facebook.www.facebook.com/fzauto.nl
 
Bekijk ook onze andere advertenties of kom langs. In een prettig gespreken een lekker kop koffie helpen wij u graag in uw zoektocht naar een nieuwe auto. Daarvoor bent u aan het juiste adres bij FZ Auto’s!
 
Wij houden van eerlijkheid. Alle informatie in deze advertentie is dan ook zo accuraat mogelijk opgesteld. Fouten zijn echter menselijk en daarom blijven alle gegevens onder voorbehoud. Komt u langs, controleer dan altijd zelf de zaken welke uw beslissing kunnen beïnvloeden.

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 uur
Zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur

Garantie- & afleverpakketten

Kies bij aankoop het pakket dat bij je past — van basiszekerheid tot 12 maanden volledige BOVAG-garantie, zonder kilometer- of leeftijdsbeperking.

Basis€ 195
  • Minimaal 10 maanden APK
  • Vloeistof-, olie- & ruitenvloeistofcontrole
  • Eerste 2 maanden 50% korting op reparaties
  • Tenaamstelling & vrijwaring inruilauto
Kies Basis
Meest gekozen
Comfort€ 495
  • Minimaal 10 maanden APK
  • Kleine servicebeurt (olie + oliefilter)
  • 3 mnd garantie motor & versnellingsbak · tot 5.000 km
  • Gewassen, gestofzuigd + tenaamstelling
Kies Comfort
Premium€ 895
  • Minimaal 10 maanden APK
  • Kleine servicebeurt met oliewissel
  • 6 mnd volledige garantie · tot 10.000 km
  • Poets- & interieurreiniging + tenaamstelling
Kies Premium
BOVAG€ 1.995
  • Minimaal 10 maanden APK
  • Kleine servicebeurt
  • 12 mnd volledige BOVAG-garantie · tot 20.000 km
  • Poets- & interieurreiniging + tenaamstelling
Kies BOVAG

Financial Lease

In samenwerking met FinancialLease.nl

Rijd ’m vanaf €125 per maand

Bereken direct jouw maandbedrag of vraag online lease aan — automatisch afgestemd op deze Renault. Snel, zakelijk voordelig en zonder gedoe.

€125 p/m
vanaf, o.b.v. 60 mnd · financial lease
Aanbetaling vanaf 0%Eigendom na looptijd

Kopen met zekerheid

BOVAG-garageErkend & aangesloten
Nationale AutopasEerlijke kilometerhistorie
Inruil mogelijkDirect een eerlijk bod

Vergelijkbare occasions

Peize 📷 31 Mitsubishi ASX NLGF-007-X
Mitsubishi ASX
airco · trekhaak · alarm klasse 1(startblokkering)
2015173.936 km HandgeschakeldBenzine
vanaf€ 8.945
lease v.a. €75 p/m
Peize 📷 34 Mazda CX-5 NL5-XBB-34
Mazda CX-5
Autonomous Emergency Braking · bi-xenon koplampen · cruise control
2014237.490 km HandgeschakeldBenzine
vanaf€ 10.945
lease v.a. €91 p/m
Roden 📷 34 Peugeot 3008 NLN-885-BH
Peugeot 3008
Apple Carplay/Android Auto · Autonomous Emergency Braking · cruise control
2018133.398 km AutomaatBenzine
vanaf€ 15.945
lease v.a. €133 p/m
0 geselecteerdVergelijk →